Leírás
Főbb jellemzők
- Kültéri használatra ajánlott, cseppálló babzsákfotel
- Semleges bézs szín – elegáns, könnyen illeszthető dekorhoz és arculathoz
- Gyorsan mozgatható, egyszerűen zónázható (chill / VIP / pihenő)
- Letisztult lounge hangulat – fotókon és helyszínen is prémium összkép
Mikor ajánljuk?
- esküvőkre és gálásabb kültéri eseményekre
- céges rendezvényekre, terasz / kert lounge zónába
- kávészünet és networking mellé “leülős” pihenőpontnak
- VIP sarokhoz, backstage mellé nyugodtabb beszélgetős térnek
Jól működik együtt
- Napernyő bérlés – árnyékolás, egységes kültéri összkép
- Nyugágy bérlés – “strand” hangulat nagyobb zónákhoz
- Sátor bérlés – fedett lounge térhez
- Textíliák bérlése – egységes, elegáns megjelenéshez
GYIK
Kültérre is jó?
Igen, kültéri rendezvényekhez ajánljuk. Ha írsz a helyszínről (fű/térkő, fedett/nem fedett), segítünk az ideális összeállításban.
Lehet több színt kombinálni?
Igen. A bézs remek “alapszín”, mellé jól működik 1–2 élénk szín (pl. türkiz/pink/narancs) zónák elkülönítéséhez.
Hány darab kell?
Létszám és terület függvénye – ajánlatkérésnél segítünk gyorsan kiszámolni a javasolt mennyiséget.
Paraméterek
| anyaga | kültéri vízálló |
| színe | bézs |
| szélessége | 80 cm |
| mélysége | 80 cm |
| magasság | 100 cm |
| ülőlap magasság | 35 cm |
| elérhető mennyiség | 40 db |
| pótlás ára | 55.000.- Ft + áfa |
Szállítás
Országos szállítás + teljes telepítés
Kérheted full service-ben: szállítás, rakodás és helyszíni beállítás/telepítés – hogy érkezésre rendezett, kész tér fogadja a vendégeket.