Leírás
Főbb jellemzők
- Kültéri használatra ajánlott, cseppálló babzsákfotel
- Citromsárga szín – erős vizuális jelenlét, “nyári” hangulat
- Gyorsan mozgatható, egyszerűen zónázható (chill / játék / promó)
- Fotókon is ütős – jól működik márkazónában és aktivitás mellett
Mikor ajánljuk?
- fesztiválokra, kültéri promó eseményekre
- céges napokra, családi napokra, kerti rendezvényekre
- chill-out sarokhoz, játék/aktivitás mellé pihenőpontnak
- színkódolt zónákhoz (pl. regisztráció / játék / pihenő)
Jól működik együtt
- Napernyő bérlés – árnyékolás a lounge zóna fölé
- Nyugágy bérlés – “strand” hangulat nagyobb területre
- Sátor bérlés – időjárásbiztos lounge térhez
- Raklap bútor bérlés – keményebb lounge mixhez
GYIK
Kültérre is jó?
Igen, kültéri rendezvényekhez ajánljuk. Ha írsz a helyszínről (fű/térkő, fedett/nem fedett), segítünk az ideális összeállításban.
Lehet több színt kombinálni?
Igen. A citromsárga jól működik vegyes lounge-ban (pl. türkiz/pink/narancs mellé), vagy fekete/bézs “alapszínhez” kiemelésként.
Hány darab kell?
Létszám és terület függvénye – ajánlatkérésnél segítünk gyorsan kiszámolni a javasolt mennyiséget.
Paraméterek
| anyaga | kültéri vízálló |
| színe | citromsárga |
| szélessége | 80 cm |
| mélysége | 80 cm |
| magasság | 100 cm |
| ülőlap magasság | 35 cm |
| elérhető mennyiség | 40 db |
| pótlás ára | 55.000.- Ft + áfa |
Szállítás
Országos szállítás + teljes telepítés
Kérheted full service-ben: szállítás, rakodás és helyszíni beállítás/telepítés – hogy érkezésre rendezett, kész tér fogadja a vendégeket.